ABOUT US

Commissioners

Frances A. Koncilja
Chair Commissioner
Democrat

Attorney at Law
Initial commission appointment October, 5, 2012
In first term - commission term expires July 1, 2016

No picture is available. 

Honorable Charles Dennis Maes
Vice-Chair Commissioner
Democrat
Attorney at Law
Initial commission appointment July 19, 2013
In first term - commission term expires July 1, 2017

Jim Bensberg
Commissioner
Republican
Citizen Representative
Initial commission appointment July 1, 2014
In first term - commission term expires July 1, 2018

Michael Weatherwax
Commissioner
Democrat
Certified Public Accountant
Initial commission appointment July 1, 2014
In first term - commission term expires July 1, 2018